Springe zum Hauptinhalt

Suche in unseren Jobs

Key Account Manager

Adecco logo

Jobbeschreibung

location-pin Warschau, Woiwodschaft Masowien, Polen; Poland
location-tag EEMENA00375
O roli

W The Adecco Group zmieniamy na lepsze życie setek osób każdego dnia. Pomagamy firmom realizować ich strategie, a Kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, której nigdy nie zapomną. Dlatego tak ważne jest dla nas tworzenie jakości i budowanie miejsca, w którym każdy pracownik będzie miał szansę na rozwój i samorealizację!

Jesteśmy dumni z tego, co robimy i wierzymy, że również Tobie spodoba się praca z nami. Dołącz do nas jako Key Account Manager!

Co będziesz robił

Jako Key Account Manager będziesz odpowiedzialny za:

 • Zwiększanie przychodów ze sprzedaży i spełnianie/przekraczanie kwot sprzedaży dla klientów kluczowych;
 • Nawiązanie długoterminowych relacji biznesowych z istniejącymi klientami oraz identyfikowanie, kwalifikowanie nowych możliwości związanych z pozyskiwaniem nowych klientów;
 • Budowanie silnych kanałów sprzedaży, które będą zapewniać przychody;
 • Zarządzanie i utrzymywanie raportów sprzedażowych i prognoz;
 • Ścisłą współpracę z innymi członkami zespołu sprzedaży i operacyjnego w celu budowania synergii organizacyjnej, w celu sukcesywnego zamknięcia cyklu sprzedażowego i zaoferowania dużego doświadczenia klientom poprzez dostarczanie projektu – na poziomie lokalnym i globalnym;
 • uczestnictwo w międzynarodowych ofertach klienckich oraz dostarczanie (na czas) potrzebnej dokumentacji i informacji, wliczając w to: rozwiązania, wyceny, najlepsze praktyki, lokalnych informacji market inteligence oraz propozycji;
O Tobie

Czego od Ciebie oczekujemy?

 • Wykształcenia wyższego
 • 3-5 lat doświadczenia w sprzedaży B2B w organizacji międzynarodowej (sektor HR będzie dodatkowym atutem);
 • Doświadczenia z zarządzaniu klientem (mile widziane doświadczenie w branży Manufacturing)
 • Umiejętności analizy i interpretacji sprawozdań finansowych i operacyjnych.
 • Znajomości MS Office, w tym Excel i PowerPoint;
 • Biegłej znajomości języka angielskiego;
 • Elastyczności w sprawach podróży;
 • Prawa jazdy kategorii B.
 • Strategicznego planowania i rozsądnego opiniowania;
 • Aktywnego wpływania na wyniki finansowe i innowacje;
Dlaczego warto wybrać nas?

To niezwykle ekscytujący moment, aby stać się częścią naszego zespołu. Jesteśmy dumni, że jesteśmy globalnym liderem i dbamy o to, aby zapewnić lepszą przyszłość dla wszystkich.

Osiągamy to, budując naszą strategię Future@Work jako zjednoczony zespół ponad 30 000 współpracowników o wspólnym duchu, pracujący w ponad 60 krajach na całym świecie.

Będziesz mieć możliwość rozwoju na wielu interesujących stanowiskach i ramach wielu ścieżkach kariery naszego szerokiego portfolio globalnych marek. Wspieramy współpracowników, aby pracowali w najbardziej efektywny sposób, dzięki czemu mogą osiągnąć balans między życiem prywatnym, a zawodowym. Dlatego dajemy Ci możliwości i zapewniamy wsparcie, które jest potrzebne do pracy w najbardziej produktywny i satysfakcjonujący sposób.

Stawianie ludzi na pierwszym miejscu, nastawienie na współpracę i dążenie do ciągłego rozwoju – to wartości, które wyróżniają The Adecco Group. Tutaj wszyscy jesteśmy indywidualistami z unikalnym spojrzeniem na świat, w którym żyjemy. To właśnie czyni nas silniejszymi. Niezależnie od tego kim jesteś i jakie masz doświadczenia, u nas zawsze możesz być sobą. Naszym celem wzmacnianie tych cech, które sprawiają, że jesteś sobą. Oferujemy szereg światowej klasy zasobów umożliwiających podnoszenie kwalifikacji i rozwój, zaspokajając Twoją ciekawość, a jednocześnie dzieląc się umiejętnościami, wiedzą i doświadczeniem, aby wspólnie się rozwijać. Wywieraj wpływ tam, gdzie ma to największe znaczenie.

Podróż, aby wydobyć z Ciebie to, co najlepsze

Wierzymy, że  zrozumienie procesu rekrutacyjnego pomoże Ci dobrze się  przygotować i  zaprezentujesz się w najlepszej formie. Ponieważ jesteśmy  globalną organizacją, składająca się z kilku marek, prowadzącą różnorodne projekty rekrutacyjnego,  nasze procesy rekrutacyjne mogą się różnić.

Na naszej stronie kariera, znajdziesz kilka kluczowych wskazówek, które pomogą Ci przygotować  do udziału w naszym procesie.

Posting date: 03-04-2023

Bewerben

Was es bedeutet, Teil der Adecco Group zu sein

Kommen Sie in unsere weltweite Talent Community

Wenn das Glück an die Tür klopft, sollte man das auch hören können. Richten Sie am besten gleich die Jobbenachrichtigung ein, damit Sie auf keinen Fall eine attraktive Karrierechance versäumen. Geben Sie Ihre E-Mail-Adresse ein

Durch die Übermittlung Ihrer Angaben bestätigen Sie, dass Sie unsere Datenschutzbestimmungen gelesen haben und erklären sich damit einverstanden, von der Adecco Group per E-Mail kontaktiert zu werden.

Schon angemeldet? Klicke hier