Springe zum Hauptinhalt

Suche in unseren Jobs

Konsultant/-ka Sprzedaży Usług HR

Adecco logo

Jobbeschreibung

location-pin Warschau, Woiwodschaft Masowien, Polen
location-tag EEMENA00451
O roli

W The Adecco Group zmieniamy na lepsze życie setek osób każdego dnia. Pomagamy firmom realizować ich strategie, a Kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, której nigdy nie zapomną.


Do naszego zespołu poszukujemy osoby do roli Konsultanta/ki sprzedaży usług HR.


Wierzymy, że dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom pomożesz nam w Budowaniu, rozwijaniu i utrzymywaniu silnej sieci kontaktów oraz prospektów, a także w zapewnieniu świetnej obsługi pozyskanego Klienta poprzez ciągłe badanie poziomu satysfakcji i cykliczną ewaluację współpracy.


Jesteśmy dumni z tego, co robimy i wierzymy, że również Tobie spodoba się praca z nami!

Co będziesz robił/a
 • Twoim głównym zadaniem będzie sprzedaż usług HR Adecco i odpowiedzialność za cykl sprzedażowy: wyszukiwanie klientów, cold calling, prezentowanie ofert i negocjacje z klientami, domknięcie sprzedaży poprzez podpisanie umowy i dostarczenie wszystkich niezbędnych informacji zespołom odpowiedzialnym za realizację (rekrutacja i administracja);
 • Utrzymywanie istniejącego portfolio klientów poprzez rozwój relacji i m.in. oferowanie innych serwisów i rozwiązań z oferty Adecco;
 • Odbywanie regularnych wizyt handlowych u potencjalnych klientów firmy, a także cykliczne przygotowanie i wysyłka ofert handlowych;
 • Planowanie i implementowanie działań sprzedażowych/ rozwojowych na podległym terenie;
 • Aktualizacja firmowego systemu i wewnętrznej bazy danych oraz innych ważnych narzędzi sprzedażowych Adecco;
 • Dostarczanie dokładnych raportów sprzedażowych, zarówno regularnych jak i ad hoc do kadry zarządzającej oraz Zarządu firmy;
 • Wsparcie fakturowania, badanie poziomu satysfakcji i cykliczna ewaluacja współpracy z klientami.
O Tobie
 • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży usług HR lub doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji;
 • Mówisz biegle w języku polskim i dobrze w języku angielskim;
 • Posiadasz prawo jazdy kategorii B;
 • Jesteś samodzielny w działaniu, potrafisz budować relacje z klientami, posiadasz umiejętności negocjacji i przekonywania. 
Dlaczego warto wybrać nas?

To niezwykle ekscytujący moment, aby stać się częścią naszego zespołu. Jesteśmy dumni, że jesteśmy globalnym liderem i dbamy o to, aby zapewnić lepszą przyszłość dla wszystkich.

Osiągamy to, budując naszą strategię Future@Work jako zjednoczony zespół ponad 30 000 współpracowników o wspólnym duchu, pracujący w ponad 60 krajach na całym świecie.

Będziesz mieć możliwość rozwoju na wielu interesujących stanowiskach i ramach wielu ścieżkach kariery naszego szerokiego portfolio globalnych marek. Wspieramy współpracowników, aby pracowali w najbardziej efektywny sposób, dzięki czemu mogą osiągnąć balans między życiem prywatnym, a zawodowym. Dlatego dajemy Ci możliwości i zapewniamy wsparcie, które jest potrzebne do pracy w najbardziej produktywny i satysfakcjonujący sposób.

Stawianie ludzi na pierwszym miejscu, nastawienie na współpracę i dążenie do ciągłego rozwoju – to wartości, które wyróżniają The Adecco Group. Tutaj wszyscy jesteśmy indywidualistami z unikalnym spojrzeniem na świat, w którym żyjemy. To właśnie czyni nas silniejszymi. Niezależnie od tego kim jesteś i jakie masz doświadczenia, u nas zawsze możesz być sobą. Naszym celem wzmacnianie tych cech, które sprawiają, że jesteś sobą. Oferujemy szereg światowej klasy zasobów umożliwiających podnoszenie kwalifikacji i rozwój, zaspokajając Twoją ciekawość, a jednocześnie dzieląc się umiejętnościami, wiedzą i doświadczeniem, aby wspólnie się rozwijać. Wywieraj wpływ tam, gdzie ma to największe znaczenie.

Podróż, aby wydobyć z Ciebie to, co najlepsze

Wierzymy, że  zrozumienie procesu rekrutacyjnego pomoże Ci dobrze się  przygotowaći  zaprezentujesz się w najlepszej formie. Ponieważ jesteśmy  globalną organizacją, składająca się z kilku marek, prowadzącą różnorodne projekty rekrutacyjnego,  nasze procesy rekrutacyjne mogą się różnić. 

Na naszej stronie kariera, znajdziesz kilka kluczowych wskazówek, które pomogą Ci przygotować  do udziału w naszym procesie.

Posting date: 29-06-2023

Bewerben

Was es bedeutet, Teil der Adecco Group zu sein

Kommen Sie in unsere weltweite Talent Community

Wenn das Glück an die Tür klopft, sollte man das auch hören können. Richten Sie am besten gleich die Jobbenachrichtigung ein, damit Sie auf keinen Fall eine attraktive Karrierechance versäumen. Geben Sie Ihre E-Mail-Adresse ein

Durch die Übermittlung Ihrer Angaben bestätigen Sie, dass Sie unsere Datenschutzbestimmungen gelesen haben und erklären sich damit einverstanden, von der Adecco Group per E-Mail kontaktiert zu werden.

Schon angemeldet? Klicke hier